Kerkdiensten

 

Zondag 11 mrt om 09.30 uur dienst in:
Tijnje
4e zondag 40-dagentijd
Voorganger:
Ds. L v d Mark, Wolvega
Organist:
Hielke van der Meulen
Ouderling van dienst:
Frank de Koster
Kindernevendienst:
Ja
Oppas:
Fardau Meesters 571899
Collecte is voor:
1e  Binnenlands Diaconaat
2e  Kerk  
Bloemenbezorger:
H.J. Lolkema
.
Woensdag 14 mrt om 09.30 uur dienst in:
Tijnje
Biddag voor gewas en arbeid
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Anton van der Meulen
Ouderling van dienst:
Jan Tanja
Collecte is voor:
Kerk
.
Zondag 18 mrt om 09.30 uur dienst in:
Terwispel
5e zondag 40-dagentijd
Voorganger:
Ds. K.J. Faber, Wolvega
Organist:
W. Ouwejan
Ouderling van dienst:
Pieter Kik 
Kindernevendienst:
Ja
Oppas:
Nynke de Koster 571499
Collecte is voor:
1e Kerk in Actie
2e Kerk
Bloemenbezorger:
H. Altena
.
Zondag 25 mrt om 09.30 uur dienst in:
Tijnje
Palmzondag mmv Manna
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Anton van der Meulen
Ouderling van dienst:
Jannie From
Oppas:
Sybrich Veenstra, 571904
Kindernevendienst:
ja
Collectes zijn voor:
1e grannies2grannies
2e Kerk
Bloemenbezorger
J. From 
.
Witte donderdag 29 mrt om 19.30 uur dienst in:
Terwispel
Heilig Avondmaal
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Rob Huyzer
Ouderling van dienst:
Jan Willem de Bruin 
Collectes zijn voor:
1e Diaconie
2e Kerk
.
Goede Vrijdag 30 mrt om 19.30 uur dienst in:
Tijnje 
CMAD
Organist:
Hielke van der Meulen 
Ouderling van dienst:
Ida Knobbe
.
Stille Zaterdag 31 mrt om 21.30 uur dienst in:
Tijnje
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Willem Zijlstra
Ouderling van dienst:
Wim Vrijburg
.
Zondag 1 april om 09.30 uur dienst in:
Terwispel
Pasen
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Okko Jongsma
Ouderling van dienst:
Frank de Koster
Kindernevendienst:
Ja
Oppas:
Noa Lolkema 571927
Collecte voor:
1e Diaconie
2e Jeugdwerk
3e Gebouwen
Bloemenbezorger:
H. Hokwerda 
.
Zondag 8 april om 09.30 uur dienst in:
Tijnje
Voorganger:
Ds. J. Vlasblom, Nijbeets
Organist:
Hielke van der Meulen
Ouderling van dienst:
Jan Tanja
Kindernevendienst:
Ja
Oppas:
Fardau Meesters 571899
Collecte voor:
1e Voorjaarszending
2e Kerk
Bloemenbezorger:
H. Span
.
Zondag 15 april om 09.30 uur dienst in:
Tijnje
Zangdienst
Organist:
Anton van der Meulen
Ouderling van dienst:
Pieter Kik
Oppas:
Nynke de Koster 571499
Kindernevendienst:
ja
Collectes zijn voor:
1e Diaconie
2e Kerk
Bloemenbezorger:
F. Akkerman
.
Zondag 22 april om 09.30 uur dienst in:
Terwispel
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Rob Huyzer
Ouderling van dienst:
Jannie From
Kindernevendienst:
Ja
Oppas:
Sybrich Veenstra, 571904
Collecte voor:
1e Diaconie
2e Eredienst en kerkmuziek
Bloemenbezorger:
Joh. Van der Meulen 
           
.
Zondag 29 april om 09.30 uur dienst in:
Tijnje
Voorganger:
Ds. D. van der Leij
Organist:
Machiel v d Bos
Ouderling van dienst:
Jan Willem de Bruin
Kindernevendienst:
Ja
Oppas:
Noa Lolkema 571927
Collecte voor:
1e Diaconie
2e Kerk
Bloemenbezorger:
Pietha Kneefel

 

 

Heeft u voor een dienst een oppas nodig?

Wilt u dan met de oppas van die zondag bellen?